Co to jest cashback w zakładach sportowych?

maj 3, 2021 Cashback w zakładach

Cashback to zwrot pieniędzy (dosłownie z języka angielskiego). Formalnie w zakładach cashback nazywa się przelewem pieniędzy z powrotem na konto klienta po zaangażowanym zakładzie lub zrealizowanym depozycie. 

Częściej gracze napotykają pierwszą opcję bonusów, gdy bukmacher zwraca pieniądze z przegranych zakładów – kwota zwrotu zwykle nie przekracza 20%, ale w niektórych przypadkach jest wyższa. Zakłady sportowe z cashbackiem za rejestrację handicap są idealną opcją dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w nowym biurze bukmacherskim.

Cashback – co to jest?

Hazard nie stoi w miejscu. Organizacje hazardowe aktywnie wdrażają w swoim systemie program bonusowy o nazwie “Cashback”. Wyrażenie Cashback można podzielić na dwa oddzielne słowa: Cash i Back. W języku angielskim “Cash” oznacza pieniądze lub gotówkę,a “Back” oznacza powrót/zwrot. Po złożeniu otrzymujemy pierwotne wyjaśnienie, czym jest Cashback handicap co to. Jest to procedura zwracania klientowi części wydanych pieniędzy.

Rodzaje bonusów cashback w zakładach bukmacherskich

Obecnie w zakładach bukmacherskich istnieją następujące rodzaje bonusów cashback:

 • Cashback na zakład za przegraną. Opcja bonusu, w której gracze otrzymują zwrot gotówki na sport za przegrane zakłady, ograniczone do dużych turniejów lub pilnych promocji.
 • Zakład bez ryzyka. Bonus gotówkowy za przegrany zakład na konkretny mecz. W grze finałowej turnieju lub kultowej konfrontacji handicap azjatycki – na przykład El Clasico.
 • Bonusy programu lojalnościowego. Gracze mogą otrzymać bonusy za określony period gry – na przykład za miesiąc. Graczy obstawiają zakłady, za każdy z nich przyznawane są punkty. Następnie punkty te można wymienić na wirtualne lub prawdziwe pieniądze.
 • Cashback za depozyty. Gracze doładowują konto w ramach określonej promocji. Po wpłaceniu pieniędzy w pełnej wysokości, w przypadku przegranych zakładów gracz będzie mógł uzyskać pewien procent połączonego depozytu.
 • FreeBety na cashback. Gracze mogą otrzymać FreeBety za przegrane – w tym przypadku, gdy obstawisz zwróconą kwotę, na prawdziwym koncie pojawi się dokładnie określona ilość środków.

Jak uzyskać zwrot gotówki?

Aby zapewnić zwrot gotówki, bukmacher zwykle ustanawia unikalne warunki. W większości przypadków gracze muszą obstawiać określoną kwotę co to jest handicap, aby po jej osiągnięciu uzyskać możliwość zwrotu utraconych środków.

Aby uzyskać zwrot gotówki, musisz wykonać następujące czynności:

 • Zarejestruj się na stronie oficjalnej bukmachera i zweryfikuj konto.
 • W razie potrzeby aktywuj kod promocyjny.
 • Dokonaj wpłaty na określoną kwotę (bukmacher handicap 3 drogowy zawsze wyznacza minimalny próg doładowania konta).
 • W niektórych przypadkach konieczne będzie obstawianie określonych meczów lub gier określonego turnieju.
 • W przypadku przegranych zakładów lub spełnienia dodatkowych warunków zwrot gotówki zostanie przelany na konto.

Jak korzystać z Cashbacku?

Aby skorzystać ze zwrotu gotówki, należy wykonać następujące czynności:

 • Wypełnij wszystkie warunki promocji i otrzymaj bonus handicap co to znaczy.
 • Otrzymane zwroty należy przeznaczyć na wydarzenia określone w warunkach oferty. Mogą one zawierać ograniczenia dotyczące współczynników i turniejów, a także formatu zakładu i obrotu.
 • Po spełnieniu warunków otrzymasz bonus na prawdziwe konto i użyjesz go według własnego uznania.

Przez Brian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA ImageChange Image